Артист і продюсер Володимир Зеленський, який висунув свою кандидатуру на пост президента України, вийшов зі складу кіпрської компанії Green Family LTD, якій належить російська кінокомпанія "Грін Філмз". Про це йдеться в сюжеті ТСН.

У сюжеті програми "Схеми" від 17 січня йшлося, що Зеленський і далі веде кінобізнес у Росії, незважаючи на заяви, що він закрив його у 2014 році. Журналісти з'ясували, що в РФ працює три компанії, засновником яких є кіпрська фірма, що також є співзасновником ТОВ "Квартал 95". У 2017 році "Грін Філмс" отримала 35 млн руб. (14,7 млн грн) від міністерства культури Росії.

"28 років наші політики щось там обіцяють, а потім обов'язково брешуть. Я не хочу бути таким, мені неприємно бути таким. Тому я пообіцяв – я зробив. І мені для цього п'ять років чекати не треба", – заявив кандидат у президенти.

Зеленський показав документ, де йдеться, що він володіє 300 акціями компанії Green Family LTD, і заявив про свій вихід зі складу акціонерів компанії.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

У новорічну ніч Зеленський повідомив в ефірі телеканала "1+1", що буде балотуватися в президенти України. Президентські вибори відбудуться 31 березня 2019 року. 31 грудня 2018 року в країні стартувала президентська виборча кампанія.

21 січня 2019 року політична партія "Слуга народу" на позачерговому засіданні одноголосно ухвалила рішення про висунення Зеленського кандидатом у президенти України.