На цих виборах у Слуги народу буде конституційна більшість, завдяки чому до Парламенту не потраплять "вічні" депутати.

Про це заявив колишній президент Грузії й екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

На його думку, зараз в Україні відбувається електоральна революція, адже Зеленський перевернув усе з ніг на голову.
 
"Зараз відбувся землетрус. Всі старі політики ходять як зомбі. Люди вже почали на них дивитись косо. Я чітко бачу, що на цих виборах у Слуги народу буде конституційна більшість. Я 100% в цьому впевнений. І це дуже класно".

Саакашвілі вважає, що головною загрозою демократії в Україні є феодальний устрій, який створили, наприклад, деякі місцеві бандити в Одесі, які ціле життя є депутатами. На його думку, якщо Зеленський скине їх і навіть якщо він більше нічого не зробить для країни це вже буде його величезний історичний вклад.

"При всіх режимах всі повинні були домовлятися з Ківаловим, бо він завжди буде депутатом і всім потрібен. Порошенко у нього захищався, а Ющенко, якому він фальсифікував вибори потім дав йому медаль. В Одеській області багато таких вічних депутатів. І раптом за опитуваннями в Одеській області говорять, що невідома людина без лиця і перемагає. Зеленський просто викине сміття, яке вже давно прогнило".

Окрім того, Україна повинна зробити стрибок вперед ", – заявив Михайло Саакашвілі. 

Його" Рух нових сил "візьме участь в дострокових виборах в український парламент, які призначені на 21 іюля. 

"Україна повинна зробити стрибок вперед", – заявив політик в відеозверненні на своїй сторінці в соцмережі Facebook, опублікованому в суботу, 8 червня. Саакашвілі пояснив такий крок прагненням "підтримати загальну хвилю, яка прийшла з обранням Володимира Зеленського ".

Саакашвілі зазначив, що він записав це відео, аби відповісти на заклики його прихильників, аби той йшов на вибори до Верховної Ради України. Екс-президент Грузії підкреслив, що є різні проблеми щодо цього, однак він все ж вирішив йти на парламентські вибори з власною політичною силою.

За словами Саакашвілі, його партія відрізняється від інших "і ідеями, і драйвом, і енергією".

"Ми не можемо йти на компроміс. Ми не можемо, як і раніше, вибирати з різних сортів, вибачте, лайна", – заявив Саакашвілі.