Глава держави Володимир Зеленський продовжує звільняти представників «старої» влади

За понеділок, 16 липня, президент України Володимир Зеленський звільнив 22 голів райдержадміністрацій у чотирьох областях країни, 

Відзначимо, що в Рівненській області було звільнено чотири голови РДА – Гощанської, Костопільської, Рокитнівської, Сарненської.

На Харківщині без керівників залишилися чотири РДА – Близнюківська, Валківська, Дергачівська, Першотравнева.

Найбільше голів райдержадміністрацій президент звільнив за 16 липня в Хмельницькій області – дванадцять: Білогірської, Віньковецької, Городоцької, Деражнянської (її очолював майже однофамілець глави держави – Андрій Зелінський), Дунаєвецької, Ізяславської, Летичівської, Старокостянтинівської, Старосинявської, Хмельницької, Чемеровецької, Ярмолинецької.

У Києві президент країни звільнив двох голів “міських” РДА – Оболонської (Олександр Цібульщак) і Печерської (Сергій Мартинчук).

Окрім того, Президент Володимир Зеленський звільнив Ізета Гданова з посади першого заступника постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим.

Відповідне розпорядження №205/2019-рп від 16 липня оприлюднено на сайті глави держави.

У документі зазначено, що Гданов звільнений згідно з поданою ним заявою.

Про рішення піти з посади заступника постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим Гданов повідомив 9 липня. На своїй сторінці в Facebook він написав, що прийняв рішення подати у відставку, "але боротьбу за повернення у вільний від російських окупантів Крим не залишу ніколи!"

"Робота представництва під особливою увагою громадськості була, є і буде. Такі питання як недопущення до звільнення півострова подачі води, співпраці з окупантами в будь-якому вигляді, санкції та багато інших – будуть на постійному контролі, механізми реагування у нас є", – заявив Гданов.

Також, президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів до складу Національної ради з питань антикорупційної політики виконувача обов’язків голови СБУ Івана Баканова. Також гарант затвердив у складі органу голову Державної митної служби Максима Нефьодова.

Відповідний документ з’явився на сайті президента України. Указ отримав номер 523. Зауважимо, ним Зеленський частково змінив свій попередній указ від 25 червня 2019 року. Він має номер 453, а його повна назва – "Питання Національної ради з питань антикорупційної політики".