Кандидат у президенти України Володимир Зеленський зробив скандальне звернення щодо чинної влади та нечистих мільярдів, зароблених "на крові".

Відповідне звернення Зеленський опублікував на свой сторінці у  Facebook.

Він посилається на розслідування журналістів програми "BIHUS.INFO" щодо організації схеми та масштабного відмивання державних коштів на контрабанді з Росії запчастин для техніки Збройних Сил України.

"Немає слів. Люди, які прийшли до влади на крові, "заробляють" на крові. Тобто контрабанда з Росією – можна, вживані запчастини в обмін на життя наших солдатів – можна, цукерки – можна, Maruv – не можна. 

Вибачте, але це кабздєц. Зараз я зрозумів, що таке "Армія. Мова. Віра" – розікрасти армію, штучно розділити людей мовою, тому і віри вам немає. Тому кандидатів багато. Когось крім вас оберемо", – сказав політик.

Як відомо, серед меседжів Петра Порошенка є гасла: "Армія, мова, віра" і "Кандидатів багато – президент один".

Додамо, що за словами журналіста Олександра Дубінського, нещодавнє скасування статті про незаконне збагачення також слід розглядати в контексті цієї ж ситуації.

На його думку, з допомогою цього рішення Порошенко намагається, захистити себе від заяв Тимошенко про імовірний імпічмент.

"Таким чином він приятгує до себе лояльність фракцій", – заявиви журналіст у своєму відеоблозі. 

Тобто статтею, згідно якої держслужбовці мали давати пояснення про джерела їхніх доходів і доходів членів їхніх сімей, президент тримав всіх під своїм контролем: Народний Фронт, БПП, партію Ляшка, опозиціонерів. 

"Однак тепер він їх всі відпускає, відпускає з надією на те, що вони не підтримають ініціативу Тимошенко. Він з ними так торгується,  це один із останніх козирів.", – додав він. 

Крім того, за його словами не тільки Свинарчук-Гладковський є частиною цієї корупційної схеми.

"Не БПП єдиним, є і Народний Фронт біля цього корита. Роблять вони те саме, але сьогодні ми про них не говоримо. Вкрадені в української армії гроші розприділяються Між Порошенком і через Пашинського з Яценюком, – додав Дубінський.

Журналіст нагадав, про скандал щодо закупівлі елементів зв'язку для українських збройних сил, коли в тендері віддали перевагу турецьким аналогам, які провалили демонстрацію своєї ефективності, просто на полігоні під час випробувань.