У списках партії “Слуга народу” на парламентських виборах не буде кандидатів, пов’язаних з фінансово-промисловою групою “Приват” Ігоря Коломойського.

Про це в своєму матеріалі пише головний редактор видання “Дзеркало тижня” Юлія Мостова.

За її словами, Зеленський не працює під патронатом Коломойського і не є його маріонеткою, тому що президент ще не встиг надати будь-які бізнес-послуги олігархові і не скомпрометував себе перед ним.

Як зазначає Мостова, ключовим прикладом цього є бажання Коломойського відмовитися від дострокових виборів, залишити главою ГПУ і секретарем РНБО Луценка і Турчинова, а також провести своїх кандидатів за списками “Слуги народу” – з усіх цих питань опальний олігарх отримав відмову від Зеленського.

В якості підтвердження своїх слів журналістка акцентує увагу на скандалі, пов’язаному з перевіркою списків “Слуги народу” на зв’язок кандидатів з ФПГ “Приват”, бенефіціарами якої є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. 

За результатами перевірки СБУ всі афілійовані з “Приватом” особи були викреслені з виборчих списків.

“До з’їзду ще є час. І "Слузі народу“ все так же на виборах потрібні” Плюси “. Але поки так …”, – підкреслила Мостова.

Відзначимо, що координатор передвиборчого штабу "Слуги народу" Олександр Корнієнко розповів про фінансування передвиборчих кампаній Володимира Зеленського та партії.

Про це він зазначив в інтерв'ю журналісту Антону Голобородьку в програмі "Голобородько". Подаємо їх діалог в оригіналі.

Звідки фінансування партії? З яких джерел?

– Пожертви в нас є, наших симпатиків, членів партії.

– У скільки ви зараз оцінюєте бюджет передвиборчої кампанії?

Ми ще зараз його рахуємо, бо він залежить… Я зараз точну цифру не можу сказати. Точно ми знаємо, що є реєстраційний внесок у 4 мільйона гривень, є реєстраційні внески мажоритарників по 40 тисяч 200 людей. Звичайно, партія ці офіційні платежі зробить. Це вже 10 мільйонів гривень. На секундочку.

Звичайно, буде телереклама. Ми зараз доопрацьовуємо і кількість, і формат, і так далі. Звичайно, буде зовнішня реклама. Звичайно, буде радіореклама. В нас дуже велика надія. 

Активними є чутки, вони ширяться і в ЗМІ, про те, що назначення Андрія Богдана на посаду голови АП – це була домовленість з Ігорем Коломойським в обіцянку на фінансування передвиборчої кампанії.

– Ну ви побачите усе у звітах партії. Я не думаю, що ви там побачите прізвище якогось одного підприємця. Здається, ми на президентських виборах показали, що ми були єдиною силою, єдиним кандидатом, які отримали фінансування з багатьох джерел, від фізичних осіб. Максимальний внесок – 3 з чимось мільйона гривень. Десятки людей по 3 мільйона внесли ці кошти.

Добре, а Коломойський гроші давати буде?

– Мені не дає.

Ну а партії?

– Партії теж не дає.

Взагалі?

– Я з ним навіть не знайомий, грубо кажучи. З якимись його людьми там, якщо так казати. Тут ще питання таке, шо це – людина Коломойського, – відповів він.