Президент України Володимир Зеленський перекрив повітря не чистим на руку "бізнесменам"

Не секрет, що в Україні є контрабанда, особливо вона розвивається на кордоні України з країнами Європи. Кожен з президентів, які приходили до влади заявляв, що буде боротися з цією проблемою. Однак вже за невеликий період президентства Володимира Зеленського, почалися відчутні зміни.

Нещодавно в Україну намагалися перевезти величезну партію тютюнових виробів, про що повідомили в прес-службі Державного бюро розслідувань. Так, слідчі ДБР спільно з співробітниками СБУ, з 27 по 29 червня, провели 11 обшуків автомобілів з причепами та напівпричепами.

Під час слідчим заходів, було вилучено одну з найбільших партій сигарет за всю незалежність України. У ДБР повідомили, що за попередніми підрахунками, вартість виявленого товару становить 70 млн грн. Крім цього, виявлено 13 вантажних автомобілів, які перевозили підакцизну продукцію

З митниками намагаються домовитися контрабандисти, але ті не йдуть на переговори, а чекають на відповідь з Києва. В даний момент, вони знаходяться в справжнісінькому ступорі. Вищі чини митників часів Порошенко, причетні до контрабанди, намагаються покинути країну, оскільки з дня на день почнуться обшуки і затримання.

«З приходом Зеленського почалися дуже дивні речі. Митниця не йде на переговори з місцевими бандитами, оскільки з Києва ніхто їм не відповідає. Контрабанда по більшості напрямків просто зупинилась намертво. 27 червня розбили контрабандну точку Лунченко-Блюка. Після цього дійсно почалася справжня паніка. Реально ніхто не міг очікувати, що СБУшники візьмуться за Блюка і Лунченко, які до цього повністю контролювали ринок. СБУ була у них підгодована, митники були підгодовані, Порошенко особисто давав добро на перегонку і тут такий поворот», – пише Elise Journal з посиланням на власне джерело.

Видання також відзначило, що у Волинській області така ж ситуація, як в Закарпатській. Зараз СБУ масово викриває контрабандистів. Спочатку співробітники митниці, які отримували свою фінансову вигоду з контрабанди, намагалися бунтувати, але СБУ швидко встановила порядок.