Лідер "95 кварталу" Володимир Зеленський, який планує балотуватися у президенти України на майбутніх виборах, 24 січня подав електронну декларацію за 2017 рік.

Відповідна інформація оприлюднена у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Володимир Зеленський має у власності таку нерухомість:

  • Житловий будинок у селі Іванковичі під Києвом площею 353,5 квадратних метра;
  • Земельна ділянка площею 1200 квадратних метрів;
  • Квартиру у Києві площею 131,9 квадратних метра;
  • Два паркувальні місця площею 20,90 і 20,70 квадратних метра;
  • Дві квартири у Києві, які є його спільною власністю з братами Сергієм і Борисом Шефірами загальною площею 453,1 квадратних метра.

Дружина Зеленського Олена є власницею таких об'єктів:

  • Квартира у Лівадії, окупований Крим, площею 129,8 квадратних метра;
  • Паркувальне місце у Лівадії, окупований Крим, площею 16, 1 квадратних метра;
  • Квартира у Києві площею 284 квадратних метра у Києві;
  • Нежитлові приміщення у Києві площею 337,8 квадратних метра, які є її спільною власністю разом із Ларисою і Оленою Шефірами;
  • Нежитлові приміщення у Києві площею 305,9 квадратних метра, які є її спільною власністю разом із Сергієм Шефіром.

Окрім того, з листопада 2014 року подружжя Зеленських орендує у Великій Британії квартиру площею 91,9 квадратних метра, вартість якої становить 42,2 мільйона гривень.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Зеленський також задекларував квартиру площею 269,7 квадратних метра і два паркувальних місця у Києві, власником яких є кіпрська компанія Aldorante Limited, кінцевим бенефіціаром якої він є.

Зеленський носить чотири дорогі швейцарські годинники марок Breguet, Tag Heuer, Roleх, Bovet, а його дружина – швейцарські годинники Piaget, Breguet і ювелірний набір – сережки та каблучка з діамантами.

Їздить родина Зеленських на авто Land Rover Range Rover 2016 року випуску вартістю 4,7 мільйона гривень та на Mercedes-Benz S 500 4Matic 2014 року випуску вартістю 1,8 мільйона гривень.

Вони володіють цінними паперами на суму у понад 50 тисяч гривень та закордонними акціями.

Подружжя Зеленських є кінцевими бенефіціарами у 4 фірмах: ТОВ "Студія квартал-95", Aldorante Limited (Кіпр), Film Heritage inc (Беліз), San Tommaso S.R.L. (Італія). На самого Зеленського записані ТОВ "Кіноквартал", Megiritano Ventures Ltd (Британські Віргінські Острови), Vilhar Holdings Limited (Кіпр). Також вони є співвласниками більше десятка товариств.