Президент України Володимир Зеленський повідомив у своєму Facebook, що передасть 200 машин швидкої допомоги для дитячих лікарень.

"200 спеціальних швидких для понад 100 дитячих лікарень в обласних і районних центрах було придбано не за бюджетні кошти, а за домовленістю з меценатами. 136 швидких Peugeot та Ford поїдуть у міста.  64 Toyota та інших автомобілів з підвищеною прохідністю передаємо сільським громадам.

Перші тридцять швидких дістануться лікарень вже у найближчі дні, решта – протягом трьох місяців. Робитиму все, щоб такі приємні новини з’являлися часто, не лише з нагоди свята. Українських медиків – з прийдешнім святом!  Усім українцям – міцного здоров’я!"– написав президент.

На таке повідомлення одразу відреагувала блогер Ліза Богутська.

"Наш президент мене радує, що з кожним днем все більше. Виявляється, все можна, якщо не красти і не брехати", – повідомила вона в своїх соцмережах.

Також раніше, відома українська блогерша розвіяла міфи ненависників Зеленського.

Відповідний пост з'явився на її сторінці в Facebook. Подаємо її слова в оригіналі. "Постійно чую думки про віртуальність "Слуги народу". Мовляв, партія існує тільки на папері.

Я згадала про те, що півтора року тому Михайло Саакашвілі збирався підготувати для Парламенту хорошу політичну силу. Він планував знайти в Україні людей, які ніколи не були пов'язані з системою і мають нульову толерантність до корупції. Планував зібрати патріотичних, ініціативних, розумних…Навіть назву придумав: "300 спартанців", які змінять країну", – написала блогерша.

Богуцька раніше також висловилася про те, що думає про електронний шляху відбору.

"Команда Зеленського разом з партією "Слуга народу" відкрили електронний соціальний ліфт. З 20 000 поданих заявок вони обов'язково знайдуть тих, які змінять наше життя. І їх буде не 300. Набагато більше. Тому що електронний шлях відбору – сучасний і прогресивний.

Зе-команда втілює все, що раніше було задумано. Але робить це системно і продумано. Якщо нічого не вийде, я буду знати, що хоча б спробувала. Якщо вдасться – буду вважати, що перша ступінь прямої електронної демократії пройдена", – пише Богуцька.

Додамо, що серед тих, хто визначився і буде голосувати, партію «Слуга народу» підтримують 51,3% респондентів.

Такими є оприлюднені на прес-конференції у Києві дані соціологічного опитування, проведеного центром «Социс» та Комітетом виборців України.

Опитування проводилося 29 травня – 6 червня. Було опитано 4 тис. осіб. Статистична похибка не перевищує 1,6%.