Президент України Володимир Зеленський повідомив у своєму Facebook, що передасть 200 машин швидкої допомоги для дитячих лікарень.

"200 спеціальних швидких для понад 100 дитячих лікарень в обласних і районних центрах було придбано не за бюджетні кошти, а за домовленістю з меценатами. 136 швидких Peugeot та Ford поїдуть у міста.  64 Toyota та інших автомобілів з підвищеною прохідністю передаємо сільським громадам.

Перші тридцять швидких дістануться лікарень вже у найближчі дні, решта – протягом трьох місяців. Робитиму все, щоб такі приємні новини з’являлися часто, не лише з нагоди свята. Українських медиків – з прийдешнім святом!  Усім українцям – міцного здоров’я!"– написав президент.

На таке повідомлення одразу відреагувала блогер Ліза Богутська.

"Наш президент мене радує, що з кожним днем все більше. Виявляється, все можна, якщо не красти і не брехати", – повідомила вона в своїх соцмережах.

Також раніше, відома українська блогерша розвіяла міфи ненависників Зеленського.

Відповідний пост з'явився на її сторінці в Facebook. Подаємо її слова в оригіналі. "Постійно чую думки про віртуальність "Слуги народу". Мовляв, партія існує тільки на папері.Я згадала про те, що півтора року тому Михайло Саакашвілі збирався підготувати для Парламенту хорошу політичну силу. Він планував знайти в Україні людей, які ніколи не були пов'язані з системою і мають нульову толерантність до корупції. Планував зібрати патріотичних, ініціативних, розумних…Навіть назву придумав: "300 спартанців", які змінять країну", – написала блогерша.

Богуцька раніше також висловилася про те, що думає про електронний шляху відбору.

"Команда Зеленського разом з партією "Слуга народу" відкрили електронний соціальний ліфт. З 20 000 поданих заявок вони обов'язково знайдуть тих, які змінять наше життя. І їх буде не 300. Набагато більше. Тому що електронний шлях відбору – сучасний і прогресивний.

Зе-команда втілює все, що раніше було задумано. Але робить це системно і продумано. Якщо нічого не вийде, я буду знати, що хоча б спробувала. Якщо вдасться – буду вважати, що перша ступінь прямої електронної демократії пройдена", – пише Богуцька.

Додамо, що серед тих, хто визначився і буде голосувати, партію «Слуга народу» підтримують 51,3% респондентів.

Такими є оприлюднені на прес-конференції у Києві дані соціологічного опитування, проведеного центром «Социс» та Комітетом виборців України.

Опитування проводилося 29 травня – 6 червня. Було опитано 4 тис. осіб. Статистична похибка не перевищує 1,6%.