Президент Володимир Зеленський запросив засновника японської компанії Rakuten Хіроші Мікітані увійти до складу Національної інвестиційної ради. Як повідомляється на сайті глави держави, в Україні він найбільш відомий як власник сервісу Viber. 

На сьогоднішній зустрічі співрозмовники обговорили плани збільшення присутності компанії Rakuten в Україні, зокрема, розширення офісу в Одесі та відкриття нового офісу в Києві. 

"Мікітані заявив, що Україна є пріоритетним ринком для компанії Rakuten, а також висловив готовність підтримувати ідею збільшення кількості інвестиційних проектів з боку Японії. Також він схвально відгукнувся про ініціативу Зеленського "Держава у смартфоні" та висловив бажання тісно співпрацювати у цьому проекті, оскільки Viber є невід'ємною частиною смартфона майже кожного українця", – йдеться в повідомленні. 

За підсумками зустрічі глава держави запросив Мікітані увійти до складу Національної інвестиційної ради.

Як відомо, Президент Володимир Зеленський призначив блогера, IT-підприємця та четвертого номера партії "Слуга народу" Давида Арахамію секретарем Національної інвестиційної ради.