Відомий український шоумен Володимир Зеленський вважає, що для досягнення миру на Донбасі необхідно шукати будь-які засоби, навіть якщо "доведеться говорити з чортом лисим".

Про це стало відомо завдяки нещодавньому інтерв'ю відомого гумориста для програми Дмитра Гордона.

Зокрема, Зеленський відповів на гостре питання про те, як він вирішуватиме питання Донбасу, якщо займе головний політичний пост країни.

"Мінські угоди не працюють. Іти війною? Я взагалі проти, тому що я така людина. Вся ця тема, всі ці шматки землі, це все про людське життя. Взагалі все. Тому, я б взяв людське життя, поставив би – ось наша мета, збережемо людей ", – сказав він.

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

Зеленський зазначив, що говорити треба з росіянами, оскільки з маріонетковими керівниками "ЛНР" і "ДНР" говорити немає сенсу.

"Доведеться говорити. Ну, доведеться говорити. Ми хочемо, не хочемо, через себе, хоч з чортом лисим готовий домовитися, щоб не вмерла жодна людина", – заявив Зеленський.

При цьому він заявив, що для прийняття рішень з Донбасу не виключає проведення референдуму.

Варто нагадати, що творець і актор гумористичної Студії "Квартал 95" Володимир Зеленський нещодавно розповів про те, що змінилося після того, як російські війська вторглися на східні території України. 

Як зізнався артист в одному з інтерв'ю, така ситуація вплинула не тільки політично і соціально на нашу державу, вона внесла чимало коректив і в життя шоубізу.

Також Володимир Зеленський зізнався, чому він, на відміну від багатьох свої колег, все ж таки не їздить до Росії.

До 2014 року він був дуже популярним у Росії, але з початком війни шоумен зайняв виключно українську позицію. Саме тоді, по “взаємній симпатії” й закінчилися усі виступи та концерти у країні-агресорі, оскільки це стало неможливо.

Володимир Зеленський зізнався, що не може поїхати до Росії, оскільки там йому погано.

“Не важливо, хто що скаже, це моє внутрішнє”, зазначив актор, додавши, що він не судить артистів, які їздять на заробітки до РФ.

“Це їхнє бажання, це все на рівні моралі і внутрішнього відчуття”, наголосив Володимир Зеленський, додавши, що усі живуть, як можуть, але йому у Росії неприємно.