Президент України Володимир Зеленський привітав футболістів і тренерів молодіжної збірної України U20 із тріумфом на чемпіонаті світу з футболу, який відбувався у Польщі.

Одразу після завершення фінального поєдинку турніру глава держави зателефонував президенту Української асоціації футболу Андрію Павелку, який у цей час перебував на полі з командою, привітав його з перемогою збірної й попросив передати слухавку гравцям і головному тренеру Олександру Петракову.

Як сповіщає сайт Української асоціації Футболу, Зеленський висловив захоплення переможним виступом команди на першості світу, привітав з історичним досягненням збірної та всього українського футболу, а також побажав нових високих командних і особистих футбольних досягнень у майбутньому.

«Об’єднавшись, зробити неможливе. Це наша національна ідея. U20 збірна України з футболу – ви неймовірні! Ви – переможці, ви – наша надія, ви – свідчення того, що Україна зможе все. А молода Україна – навіть більше!», – з'явилося трохи згодом повідомлення в Twitter президента. 

Нагадаємо, футбольна збірна України U-20 стала чемпіоном світу, обігравши у фіналі Південну Корею 3:1. Це перший в історії українського футболу титул чемпіонів світу.

Після поєдинку футболісти збірної України вирішили нестандартоно відсвяткувати свю перемогу. Гравці з криками вбігли до зали для прес-конференцій, де саме у цей час на питання ЗМІ відповідав Олександр Петраков.

Футболісти обливались водою з пляшок, стрибали та кричали "Чемпіони, чемпіони, оле, оле, оле". Через якийсь час гравці заспокоїлись та вийшли з залу для прес-конференцій.

А головний тренер збірної України U-20  назвав нинішню перемогу "матчем свого життя". 

"Насамперед хочу привітати хлопців, свій тренерський та адміністративний штаб із цією перемогою. Можливо голосно сказано, але і весь народ український. Здорово підтримували. Величезне дякую фанатам, грали як вдома. Вони нас гнали вперед, допомагали, величезне спасибі їм за це. Це мій матч життя. Виграли, всіх вітаю, вибачте, більше не залишилося емоцій", – сказав Петраков. 

Відзначимо, що Форвард збірної України U-20 Владислав Супряга в фінальному матчі юніорського чемпіонату світу забив два голи.

"Дякую усім фанатам, які підтримували нас упродовж всього турніру. Для нас це дуже сильна перемога. Мої голи? Я дуже старався сьогодні, можливо, фарт був на моєму боці. Я ще повністю не усвідомив, що став чемпіоном світу", – заявив він.