Українського актора Володимира Зеленського хочуть оголосити персоною нон грата в Російській  Федерації,  а фільм “8 нових побачень” з його участю не допустити до прокату.

З такою  вимогою до міністра культури Росії Володимира Мединського, голови департаменту культури Москви Сергія Капкова, голови комітету Державної думи з культури Станіслава Говорухіна і кінопрокатників звернувся голова молодіжного руху “Справедлива Сила” Ілля Свиридов. Известия.

За його словами, шоумена утримує антиросійський пропагандист, жидобандерівець Ігор Коломойський. Та   ще  більше  обурення  росіянина викликало те, що Зеленський  підтримує АТО і навіть  безкоштовно  виступав перед Нацгвардією. Більше  того – пожертвував один мільйон гривень на боротьбу з сепаратистами.«При всьому цьому Зеленський прикривається статусом артиста комічного жанру, мовляв це все в жарт», – йдеться в заяві.

Також Свиридов підготував заяву на ім’я глави Чечні Рамзана Кадирова,  заявивши, шо Зеленський “знущався над кадрами з похорону батька Кадирова” у своїй гумористичній передачі, заявивши,  що  Кадиров оплакував Леніна.

 

Джерело: Известия