Народний депутат України Олександр Юрченко, якого запідозрили в причетності до масштабної корупційної схеми, прийшов у Верховну Раду і заявив, що не має наміру складати мандат.

Відео із його заявою оприлюднив на особистій сторінці у Facebook кореспондент Ян Доброносов. У ньому Юрченко серед іншого пообіцяв невдовзі навести докази своєї непричетності до корупційних оборудок.

“Я найближчим часом це спростую, так, щоб всім було зрозуміло, що ця інформація є недійсною. В жодному разі (не буду складати мандат. – Ред.). Мене обрали люди, дали мені обов’язки, я маю ці обов’язки виконувати. Тим паче ви бачите – моя діяльність, мабуть, комусь заважає. Ми далі будемо боротися”, – сказав скандальний нардеп.

Нагадаємо, раніше Юрченко заявив, що в його дискредитації нібито зацікавлена “сміттєва мафія” України. Нардеп переконаний, що стосовно нього поширюють неправдиву інформацію. Крім того, він звинуватив у скоєнні правопорушень співробітників НАБУ.

Нагадаємо, НАБУ затримало на хабарі помічника народного депутата від фракції “Слуга народу” Олександра Юрченка.

Виведений із фракції СН нардеп Гео Лерос заявив, що помічник узяв перші $13 тисяч (уся сума становила $200 тисяч), які передбачалися Юрченку за законопроєкт, пов’язаний із побутовими відходами.

У кримінальному провадженні про хабарі фігурують й інші народні депутати, сказав директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник.

17 вересня генеральна прокурорка Ірина Венедіктова підписала підозру депутатові Юрченку в скоєнні злочинів, зафіксованих НАБУ.

Президент Володимир Зеленський заявив, що підозрюваний в отриманні хабаря Юрченко сяде у в’язницю.

18 вересня нардеп не з’явився на засідання Вищого антикорупційного суду, пославшись на можливе зараження COVID-19.

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід народному депутату Олександру Юрченку у вигляді арешту до 9 листопада з можливістю внесення застави в розмірі понад 3 млн гривень.

Юрченко, який підозрюється в корупції, вніс заставу в розмірі 3 мільйонів гривень і вийшов із СІЗО.