Екс-нардеп Володимир Парасюк на своїй сторінці у Фейсбук поділився наболілим. Подаємо в оригіналі:

“На парковці МакДональдсу паркується недешевий кросовер. З нього виходять молоді хлопець і дівчина. На вигляд вони успішні, сучасні і європейські. І ніби все добре, і нема чого дивуватись, але є одне але – вони зупинились на місці для людей з особливими потребами ♿️.

Далі в нас була дуже коротка розмова:


– Скажіть, будь ласка, ви вважаєте нормальним зупинятись на місці для інвалідів?
– Не бачу жодної проблеми.
– Вам не соромно?
– Ні. В мене інші переконання. В нашій державі не так багато інвалідів.

Ось і все. До речі, відповідь була дуже вихована, спокійна і чистою українською мовою.

А далі моя сестра запитала: “Володь, в тебе теж таке відчуття, що в нашому суспільстві поламана матриця? Чому так?”

На жаль, відповіді я не можу знайти.

Варто зазначити, що ще в травні, Володимир Парасюк, розкритикував прес-конференцію президента, тоді екс-нардеп зазначив:

З прес-конференції Зеленського!

Мене найбільше розізлила присутність шавок медведчука, які не говорили, а гавкали. Замість того, щоб запросити більше авторитетних журналістів, ми слухали російські темники від хвойд, які за 3 копійки продали свою совість. Хоча, щоб совість продати, її треба ще мати.

А по Зеленському все просто. Одна справа гарно говорити, а друга все це робити. Він дуже добре розуміє де червоні лінії, але він ніколи не буде мати жорсткої і безкомпромісної національної позиції. І це не лібералізм, а просто тупе бігання за рейтингами, від яких він, до речі, відхрещувався. І Авакова ніхто звільняти не буде, бо Зеленський перелякано вірить в його незамінність.

Якщо в загальному підбивати підсумки, то Володимир став Володимиром Олександровичем! Йому система дуже добре промила мозок. Але те, що він швидко вчиться – це факт. Дуже шкода, що вчителі в нього не ті.

Але загалом все було дуже відкрито, щиро і з великою кількістю теплої води у ванні.

Також, нещодавно Парасюк підкреслив:

Хочу нагадати нашому гаранту, що такі постаті як Чорновіл, Лук’яненко, Хмара боролись проти радянської окупації і принесли Україні незалежність, а не комуністичний партократ Кравчук!

До речі, ядерний потенціал нашої держави теж «пішов спати» через старання Леоніда Макаровича!