У п’ятницю, 8 травня, в День пам’яті і примирення, президент України Володимир Зеленський прибув з робочою поїздкою до Луганської області. В смт Мілове, розділеному україно-російським кордоном, він вшанував пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

Володимир Зеленський поклав квіти до Вічного вогню в Меморіальному комплексі “Україна – визволителям”. Також він поставив лампадки зі свічками біля скульптурної композиції з солдатом.

Відзначається, що недалеко від Мілова знаходиться село Півнівка – перший населений пункт, де в грудні 1942 року почалося вигнання нацистських окупантів з української землі.

Раніше президент України Володимир Зеленський попередив губернаторів про відповідальність, якщо вони не погасять заборгованість по зарплаті перед лікарями, які борються з коронавірусом.

Про це глава держави сказав у зверненні до народу, яке записав в середу, 6 травня. Ролик був опублікований його прес-службою.

“Ще в середині квітня уряд перерахував кошти для виплати надбавок медикам, які протидіють COVID-19. Однак в окремих областях ці кошти не були виплачені.