Володимир Зеленський з дружиною Оленою в День усиновлення зустрілися з батьками-усиновителями, опікунами, прийомними батьками та батьками-вихователями!

Кожен із запрошених на зустріч з Главою держави взяв на виховання до своєї родини дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Глава держави наголосив, що перш за все хоче подякувати присутнім за турботу і любов, яку вони дарують дітям.

«Ви робите велику справу, яку, на жаль, не робить наша держава. Не робить у достатній мірі так, як це має бути у нормальній, демократичній європейській країні», — сказав Володимир Зеленський.

Президент підкреслив, що діти — це найголовніше, що в нас є, і «для кого можна будувати майбутнє України».

Він нагадав, що нині в нашій країні понад 700 інтернатних закладів, і зазначив, що підтримує ідею реформування інтернатної системи утримання та виховання дітей і формування сімейної політики держави, спрямованої на підтримку родини.

«Там дуже багато діточок. І, звісно, наше бажання, щоб інтернатів зовсім не було. Діти повинні бути в сім’ях, жити, рости та відчувати себе звичайними щасливими дітьми», — наголосив Глава держави.

Як приклад ефективності сімейної форми виховання Володимир Зеленський згадав відомих зірок і визначних особистостей світового масштабу, які виховувалися прийомними батьками й досягли значних успіхів у різних галузях.

А вже після зустрічі, Володимир Зеленський підписав указ «Про деякі питання забезпечення прав та законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, розвитку та підтримки сімейних форм виховання дітей».