Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не виконав обіцянку найближчим часом закупити у Краматорського машинобудівного заводу драбини й крани для Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Таку обіцянку Аваков давав наприкінці 2018 року

«Нещодавно ми провели нараду на Краматорському машинобудівному заводі, оглянули потужності підприємства і, я впевнений, найближчим часом реалізуємо держпрограму із закупівлі в цього підприємства драбин і кранів для наших рятувальників», – говорив міністр.

У вересні 2019-го в Міністерстві внутрішніх справ «Слово і Діло» повідомили, що закупівля драбин і кранів у Краматорського машинобудівного заводу не проводилася.

Згідно з розподілом видатків державного бюджету-2020 в таблиці відсутні окремим рядком видатки на обіцяну держпрограму. Отже, Аваков свою обіцянку провалив, як і безліч інших.

Як зазначається якщо головним політичним скандалом 2019 року за президента Володимира Зеленського став Арсен Аваков, якого залишили на посаді міністра внутрішніх справ, то у 2020 році він може стати його головною проблемою.

Таку думку в ефірі 24 каналу у програмі “Що це було” висловив журналіст та екснардеп Сергій Лещенко.

За його словами, ідея залишити Авакова на посаді міністра була слабким рішенням влади. На думку Лещенка, можливо, президенту Зеленському потрібно було діяти інакше, хоча теперішні його дії показують – Аваков на посаді не затримається, Зеленський вирішив – його замінять.

Скандал року в моїй версії – це збереження Арсена Авакова міністром внутрішніх справ, – підкреслив Лещенко.

Він нагадав, що тоді Зеленський сказав, мовляв, хоче, аби Аваков залишився до кінця року для того, щоб він створив певну спадковість у міністерстві, щоб не було якихось можливих заворушень або державних переворотів. І парламент це підтримав. Хоча навіть в партії “Слуга народу” було дуже багато тих, хто не хотів голосувати за Авакова.

Зрештою, Аваков зберігся, а реформи як не було – так і немає, – підсумував журналіст.

“А гучне викриття, яке було зроблено у справі Павла Шеремета… Перша реакція була, що ніби факти виглядали переконливо. Але кожного дня, коли з’являються контраргументи, які ту збудовану теорію ставлять під серйозний сумнів – в мене немає, скажемо так, слів, аби пояснити, чому так сталося”, – прокоментував Лещенко.

Він додав, що, ймовірно, Аваков стане проблемою для президента у 2020 році

Тому, мені здається, Аваков – це буде не просто скандал минулого року, але і проблема для Зеленського в 2020 році,
– наголосив екснардеп.

Проте, ми Вже вчора зазначали, про ряд подій, через які Аваков втратить свою посаду в 2020 році. Зеленський не жартує – не впорався – пішов.