Зеленський закликав українців повідомляти НАБУ про хабарі чи “відкати”.

Президент Володимир Зеленський закликав українців телефонувати у Національне бюро розслідувань (НАБУ), якщо він них вимагають хабар або “відкати”.

Відповідне звернення очільник держави виклав у своєму Facebook, передає Depo.ua.

“Якщо від вас вимагають хабар, пропонують “відкат”, чи будь-яку іншу корупційну схему, будь ласка, не мовчіть”, – закликав він.

Зеленський додав, що не потрібно писати у соцмережах, що нова влада така ж, як і колишні чиновники. Натомість, за словами президента, варто зателефонувати на гарячу лінію НАБУ і повідомити про злочин.

“Ось телефон, це гаряча лінія НАБУ (0 800 503 200, – ред.), дзвоніть і повідомляйте. А правоохоронні органи будуть реагувати та карати”, – наголосив він.

Очільник держави закликав українців не забувати, що Європа починається не з державного кордону, а з недопалка, який летить у смітник, з пристегнутого ременя безпеки, з оплачених комунальних послуг та податків, а також з відповіді “ні”, коли людям пропонують “нагнути державу”.

“Давайте щодня робити маленькі кроки, назустріч іншій ментальності. Давайте докладемо свою частку і всі разом станемо засновниками та акціонерами нової, процвітаючої України”, – додав він, зазначивши, що починає із себе і підписує прийнятий парламентом закон “Про імпічмент президента”.

Він закликав українців довести усьому світу, що наша країна може жити чесно і за законом: “Давайте зробимо це разом”.