Нардеп Гео Лерос заявив, що справжній портрет президента України Володимира Зеленського складається зі заяв і дій його оточення.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі, опублікувавши при цьому скріншоти новин з сайту президента України. Зазначимо, що останнім часом Лерос постійно критикує президента і його команду, хоча ще не нещодавно сам був частиною цієї команди.

При цьому Лерос підкреслив, що Зеленський навчився вишукано брехати і маніпулювати.

«Зеленський навчився вишукано брехати і маніпулювати, його риторика відшліфована, а ось такі хлопці як Єрмак (глава Офісу президента Андрій Єрмак, – ред.), Татаров (заступник керівника ОП Олег Татаров), Подоляк (радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, – ред .), Фокін (заступник керівника української делегації в ТКГ Вітольд Фокін, – ред.), Сивохо (колишній радник секретаря РНБО Сергій Сивохо, – ред.), Степанов (міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, – ред.) – це ключик до його істинних цінностей і принципів, або точніше, до їх відсутності. Якщо Україна – це ти, то Зеленський – це Татаров», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, що Лерос прокоментував слова міністра фінансів Сергія Марченка про дефіцит коштів у державній скарбниці, заявивши, що державі слід припинити злочинні «скручування» з ПДВ, тоді і з’являться кошти, яких бракує в бюджеті.