Президент Володимир Зеленський обговорив із президентом Європейської ради Шарлем Мішелем  о це глава держави повідомив у Twitter.

Провів чергові перемовини з президентом Європейської ради. Обговорили ключові для нас питання – процес перемовин з РФ, перспективи відновлення миру, а також рух України до членства в ЄС. Ціную підтримку з боку наших європейських партнерів і друзів! – написав Зеленський.

Зазначимо, що Президент України звернувся до парламенту, народу й політиків Нідерландів і пояснив: що відбувається в Україні впродовж 36 днів війни, яку розпочала росія.

Вони почали вбивати від того, що це для них — немов розвага! Розвага для людей, які мають скільки завгодно зброї та жодних стримувальних чинників, — заявив Зеленський.

“Україна вдячна вам за підтримку, яку вже отримала від вас, від вашого суспільства, держави. Ця підтримка справді безпрецедентна”, – нагадав він.

Тиранія повинна програти. А щоб це сталося свобода повинна отримати всю необхідну зброю для перемоги, для захисту. Та зброя, яка є на континенті, яка є у вас, –  зазначив Зеленський.

Війна настільки інтенсивна, російські війська настільки активні, що нам потрібно більше сучасної ефективної зброї.

Нам потрібна зброя, яка допоможе нам зробити безпечним наше небо, з якою можна деблокувати наші українські міста, де Росія влаштовує штучний голод Нам потрібна така зброя, яка дозволить вигнати окупантів з нашої землі: літаки, танки, протиповітряне озброєння, снаряди, ракети тощо Я сподіваюся, ви знайдете можливість допомогти нам, – повідомив Володимир Зеленський.