Уже майже точно відомо, що в понеділок відбудеться позачергове засідання Верховної Ради. І на цьому засіданні планують проголосувати за ринок землі. Але існує ряд проблем і невирішених питань.

Так телеграм-канал “Легітимний” повідомляє, що Офіс Президента переконує Президента Зеленського особисто дзвонити кожному депутату зі своєї фракції і переконувати його проголосувати «ЗА» ринок землі і законопроект про «Приватбанк».

А ось телеграм-канал “Жінка з косою” пише наступне:

Голосів за ринок землі зараз немає. Офіс Президента веде торги з нардепами з інших фракцій, а також разом з Арахамією намагаються переконати «своїх» голосувати «ЗА», багато поки що утримуються.

Голосів за «Антиколомойський» закон по Приватбанку поки близько 210, як пояснило джерело, ця цифра теж не стабільна. Зараз час торгів і один і той же нардеп може вранці сказати так, а вже ввечері відмовитися.

Для торгів використовують, фінансові заохочення, «квота» в регіонах (депутати можуть свої кадри включити в список), загрози про виключення з фракції, а також потрапляння в «чорний список». Переконують і прикриваються Зеленським.
Наші колеги з телеграм каналу Леґітимний вірно вказують, що Зеленський особисто зараз буде дзвонити кожному і переконувати його голосувати.