Прем’єр-міністр обіцяє, що пріоритетом його діяльності буде добробут громадян.

Українці та їхній добробут будуть головним пріоритетом діяльності нового складу Кабінету міністрів. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Верховній Раді України.

Під час представлення членів свого уряду він зауважив, що ці люди будуть працювати, а не ховатися від роботи за повідомленнями у соціальних мережах. “Уряд, який не буде ховатись у Facebook, а буде виходити до людей і вирішувати їхні проблеми”, – заявив Шмигаль.

Прем’єр також наголосив, що виконає настанову президента Володимира Зеленського про добробут громадян, як мету діяльності Кабміну. “Це не уряд технократів, не уряд казнокрадів, не уряд “крєпкіх хазяйственніков”. Це уряд для людей”, – наголосив новопризначений високопосадовець.

Новопризначений прем’єр-міністр Денис Шмигаль ледь не забув представити депутатам єдину жінку з команди нового уряду.

Коли Денис Шмигаль закінчив представляти команду, йому почали викрикувати підказки як нардепи, так і президент Володимир Зеленський.

Прем’єр-міністр згадав, що не представив Верховній Раді Марину Лазебну.

Міністр соціальної політики, кандидат наук, жінка до вашої уваги – Лазебна Марина Володимирівна. Це початок гендерної експансії у цей уряд. Я батько двох доньок, мене важко звинуватити у сексизмі,
– сказав Шмигаль.

Проте депутатці від “Європейської солідарності” Ірина Геращенко така відповідь як завжди не сподобалась. Тому вона взяла слово.

“Особливої ганьби заслуговує сексизм нового кандидата у прем’єр-міністри [Дениса Шмигаля]. 60% виборців складають українки, більше ніж 25 тис. українок сьогодні служить у Збройних силах України. І що ми почули від чоловіка, який представлятиме велику європейську країну? Про те, що в нас немає гідних кандидаток, які за своїм інтелектуальним рівнем можуть профільно кандидатувати на посади міністерок”, – зазначила Геращенко, виступаючи у Верховній Раді.

Вона закликала всіх жінок у залі Верховної Ради “не голосувати за сексиста”. Проте як ми вже з Вами знаємо, результат очевидний.

“Ми в першу чергу підходили до формування уряду і команди міністрів із точки зору професіоналізму, досвіду та відповідальності”, – відповів Шмигаль їй.

Окрім того, Шмигаль також нагадав, що в уряді досі є 4 вакансії. Він зауважив, що у першу чергу “ми сьогодні ведемо перемовини з жінками”.

І напередодні свята вітаю усіх жінок, дуже поважаю, дуже люблю і знаю, що серед жінок багато професійних, розумних та відповідальних людей,
– підсумував Денис Шмигаль.