У четвер, 1 жовтня народний депутат фракції “Слуга народу” Мар’яна Безугла назвала свого колегу Миколу Тищенка бандитом. У розпорядженні “Страни” опинилося листування в партійному чаті “Слуг народу”, де вона ображає нардепа.

Як пояснили джерела “Страни” це сталося після ефіру на телеканалі “Наш”, який транслювався в середу, 30 вересня. Там Безугла і критикувала Тищенка. Вона прокоментувала включення нардепа Миколи Тищенка до складу Тристоронньої контактної групи по Донбасу.

“Ніякого відношення Коля до ТКГ не має взагалі. Ні зараз, ні в майбутньому. Поведінка Колі викликає як мінімум критику і несприйняття в більшості нашої команди. Поведінка в цілому – етика рішень, поведінку як спікера, поведінку в київській команді і т.д” , – зазначила політик.

Також Безугла додала, що інформація про призначення Тищенка в ТКГ – це фейк, який він сам розповсюдив.

Відзначимо, що Тищенко якраз сам і заявляв, що він не буде входити в ТКГ. Він сказав, що буде брати участь в якомусь “парламентському форматі” переговорів по Донбасу.

“Увечері того ж дня керівник Київської обласної організації партії” Слуга народу “Олександр Дубинський в партійний чат кинув її виступ, просто, щоб посміятися, а Безугла сприйняла це серйозно, і написала у відповідь, що вважає” Тищенка бандитом і тим, хто прикривається ім’ям президента “, розповіло джерело у фракції і надало “Страні “скрін листування.

Відзначимо, що Мар’яну Безуглу відносять до групи так званих “Соросят” у фракції “Слуги народу”. Також як виключеного раніше з фракції нардепа Гео Лероса. Днями Лерос звинуватив Тищенка в корупції з трибуни Ради.

“З чим пов’язаний скоординований наїзд” Сороса “на Тищенко поки незрозуміло. Можливо, з його включенням в переговорний процес по Донбасу. Можливо, це відгомони скандалів з формуванням списків на вибори в Києві. А можливо це частина війни, яку” соросята “потихеньку розгортають проти Зеленського в помсту за намір прибрати Ситника з посади голови НАБУ і призначити узгодженого з Заходом главу САП “, – коментує ситуацію телеграм-канал” Політика Країни “.

Ось і черговий скандал пов’язаний зі “Слугами” і президента Зеленського знову підставили. Його точно не радують такі жорсткі розбірки всередині фракції. Схоже місцеві вибори “Слуги” вже програли “.