Президент Володимир Зеленський провів відеозустріч з українською командою “Ігор нескорених” та побажав спортсменам перемоги. Про це він повідомив у Телеграмі.

Серед членів збірної – нинішні військовослужбовці, які захищають Україну. Сьогодні для нас важлива перемога щодня і всюди. Ми пишаємося, що в такий час ви представляєте нашу країну. Показуєте нескореність духу українського народу. Вболіваємо за вас. Перемоги вам!, – наголосив глава Української держави.

«Ігри Нескорених» – це міжнародні спортивні змагання за участі військовослужбовців та ветеранів, які отримали травми, захворювання чи поранення під час виконання службових обов’язків. Мають на меті сприяти розвитку та популяризації спорту, як дієвого засобу реабілітації серед поранених захисників, а також спонукати суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

Зазначимо, що сьогодні Верховна Рада схвалила пропозиції Президента до Закону “Про внесення змін до Закону України «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб».Як у Телеграмі повідомив народний депутат України Ярослав Железняк, за цей документ проголосували 303 народні обранці.
Як зазначається у пояснювальній записці до законопроєкту, його розроблено з метою забезпечення безпеки посадових осіб, що обумовлено специфікою їх повноважень або діяльності. Насамперед це можливість прийняття ними одноособових рішень, які впливають на права та свободи громадян, інтереси суспільства та держави, захист державного суверенітету, конституційного ладу та територіальної цілісності України.