Скандальний нардеп від «Слуги народу» Олександ Дубінський подає в ДБР заяву на прем’єра Шмигаля за незабезпечення громадян масками.

Він наголосив, що посилення карантину “фактично кидає напризволяще мільйони людей, яким забороняється виходити на вулицю, але які не мають можливості бути забезпечені державою і органами місцевого самоврядування всім життєво необхідним в епідеміологічний період”.

Таку думку він висловив на своїй сторінці у Facebook.

“Таким чином, Кабінет Міністрів замість того, щоб забезпечити державну підтримку людей у надзвичайній ситуації, вчиняє не просто незаконні дії. Його посадові особи здійснюють кримінальні злочини, які майже напевно спричинять особливо тяжкі наслідки у вигляді загибелі значної кількості наших громадян і фактичного підриву конституційного ладу.

За всіма нормами нашого законодавства, в період епідеміологічної ситуації центральна і місцева влада зобов’язані за рахунок видатків відповідних бюджетів та позабюджетних фондів забезпечити громадян усіма необхідними засобами індивідуального захисту – від масок до антисептиків”, – зазначив нардеп.

За його словами, змушувати людей самим купувати засоби захисту за спекулятивними цінами – протизаконно і злочинно.

Дубінський підкреслює, що не заперечує необхідності жорстких карантинних заходів, проте “вищі державні чиновники злочинно ігнорують норми Конституції, Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”.

“У зв’язку з тим, що стало очевидно, що особисто прем’єр-міністр є ініціатором злочинних дій, які мають однозначну кваліфікацію в статтях Кримінального кодексу – починаючи від службової недбалості до зловживання службовим становищем, найближчими днями я разом зі своїм адвокатом Тетяною Костіною подам до Державного бюро розслідувань заяву про вчинення прем’єр-міністром Шмигалем злочинів, які очевидно призведуть до особливо тяжких наслідків – загибелі багатьох громадян України.

Водночас, зауважимо, що не все з Дубінським так просто.

Журналіст Денис Бігус заявив про те, що олігарх Ігор Коломойський і його товариш-нардеп Олександр Дубінський всіляко намагаються запропонувати українському суспільству ідею дефолту, як виходу з кризи. Депутат постійно їздить у бізнес-центр, що належить Ігорю Коломойському.

Він зазначив:

“Готові до дефолту? Ось Дубінський із Коломойським схоже що так, тому що закликають до нього. Поки Україною мчить хвиля економічної кризи, МВФ пропонує нам гроші. Вимоги прості: ухвалити закон, який не дозволить олігархові Коломойському повернути “Приватбанк”. І тут у гру включається Дубінський, який намагається заблокувати цей закон і розповідає, чому дефолт це насправді добре і зовсім не боляче”.