Під час сутичок під Офісом Президента у Києві побили не лише журналіста “Букв” Олександра Кужельного. Від сльозогінного газу постраждав відеооператор телеканалу “1+1” Антон Філіп.

Відео, на якому видно, як оператору надають допомогу, опублікував у своєму Фейсбуці директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

Він повідомив, що Антон Філіп постраждав через сльозогінний газ, а медики підрозділу ТОР Патрульної поліції надали йому допомогу.
Однак “ТСН” повідомляє, що Філіп отримав удар в голову, внаслідок якого впав. Правоохоронцям довелося виносити його через спеціальний коридор. Це розповів сам оператор. Також він додав, що радикали напали після того, як побачили на ньому символіку телеканалу.

Колеги постраждалого заявили, що стан Філіпа погіршився. Оператор зараз перебуває під наглядом лікарів, які підозрюють у нього струс мозку. Компанія “1+1” надасть Антону Філіпу матеріальну та юридичну допомогу.

Нагадаємо, 14 серпня 2021 року під Офісом Президента активісти Нацкорпусу організували акцію “Ні – капітуляції!”, під час якої виникли сутички з правоохоронцями.
Внаслідок цього постраждали 8 поліцейських, через що відкрили кримінальне провадження.
Радикали напали на журналіста “Букв” Олександра Кужельного та побили його. Пізніше нападники вибачалися перед потерпілим.