Оточення президента Володимира Зеленського в розпал карантину нібито займається контрабандою товарів медичного та іншого обладнання на чартерних рейсах з Китаю.

Операція вже отримала назву “Баум” – на честь бізнесмена Бориса Баума, претендента на посаду глави нової Комісії з регулювання азартних ігор в Україні.

Контрабанда здійснюється на президентських літаках, які доставляють засоби індивідуального захисту для медустанов в Україні.

Про це в Facebook написала журналістка Світлана Крюкова.

“Всі чули про відомі президентські літаки, які здійснюють чартерні рейси і доставляють засоби індивідуального захисту для медустанов. Спочатку це були” Боїнги “компанії SkyUP. Тепер уже в повітря підняли і” Мрію “. Наш гарант щовечора щиро переконує всю країну в тому, що це робиться з метою забезпечення медустанов всім необхідним для боротьби з епідемією. Однак є і зворотна сторона медалі, про яку мало хто знає, але незабаром дізнаються всі “, – розповіла вона.

За словами Крюкової, оточення Зеленського займається контрабандою товарів медичного та іншого призначення для комерційних компаній великих торгових мереж.

“Контрабанда – це без документів, за готівку, по-жлобськи. Малий і середній бізнес перебувають на межі банкрутства. Виходять з мітингами під Кабмін. У той час як окремі наближені Зеленського багатіють з кожним рейсом. Масштаб цієї афери величезний. Тому що на кожному борту разом із засобами індивідуального захисту летить частина вантажу, який збувається через комерційні мережі. Імена ділків, які беруть участь в операції “Баум”, добре відомі “, – зазначила Крюкова.

Журналістка пообіцяла незабаром розкрити прізвища та деталі розслідування.

А ось телеграм-канал “Темний лицар” вважає, що за всім стоїть Кирило Тимошенко.

“Компромат на Кирила Тимошенко з літаками для гуманітарки і замовленнями для Епіцентру не здивує нікого, хто знає Кирила Тимошенко. Він порохобот і навчився красти ще працюючи з Порошенком. Краде все і всюди. Зеленський довірився йому і знову буде розчарований. Сьогодні в ОП вранці він гнав на Юлю Мендель порохоботку, а після Фейсбук поста Крюкової побіг до Мендель і вимагав домовитися з Крюковою щоб побачити статтю до публікації під загрозою звільнення. Мендель не додзвонилася Крюкової “, – йдеться в повідомленні каналу.

Нагадаємо, що літак Ан-225 “Мрія” приєднався до перевезення гуманітарних вантажів – медичних засобів для боротьби з коронавірусом з Китаю в країни Європи.