Слуги народу і представники влади останнім часом стали часто потрапляти на досить мерзенних вчинках.

То вони за промовою не стежать, то не тим займаються на робочому місці, то в бійки влазять. Сьогоднішнім антигероєм став представник Денисової Павло Лисянський, які закрутив таку заварушку, що вона скінчилася мордобоєм похлеще Кличка в кращі часи. Про це повідомляє Михайло Чаплига на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Представник омбудсмена (Лисянський) побив літню людину, за справедливе зауваження.

Лисянський знаходився в той момент в ресторані. Засидівся… Підійшли до нього співробітники і попросили закруглятися в масованому споживанні спиртних напоїв, оскільки час закриття закладу настав. Адже Україна знаходиться в помаранчевій карантинній зоні, а значить ресторани повинні обслуговувати гостей суворо до 22:00. Даний час на годиннику і натікав.

Представник Денисової попросив ще 15 хвилин “на коня”… Які перетворилися на півтори години.

Тоді охоронець закладу (людина вже в солідному віці) підійшов до товариша представника Денисової і попросив негайно покинути заклад бо діють і обмеження по їх роботі… Звичайно ж повідомив, що викличе поліцію.

Далі все на відео. Особливої пікантності надає те, що товариш від Денисової проводив у Святогірську тренінг для молодих правозахисників за гроші міжнародних донорів.
“Ти мусорів зібрався викликати? Ти мене мусором назвав, або що?” – кричав неабияк напідпитку Павло і схопив чоловіка за шию.

Під крики дівчини “Павле Леонідовичу, що ви робите?”, він повалив чоловіка на підлогу і добив ногами.

Додамо, що Павло Лисянський – відомий правозахисник, перший в Україні лауреат німецько-французької премії за досягнення в області захисту прав людини і утвердження верховенства права, директор громадської організації «Східна правозахисна група». В активі його правозахисної діяльності – особисте звільнення з полону двох громадян, увязнених «ЛНР.