Народний депутат України Роман Іванісов, якого виключили з фракції “Слуга народу” після скандалу зі зґвалтуванням, збирався в складі української делегації відвідати щорічний молитовний сніданок в США. Ця звістка розлютила президента України Володимира Зеленського.

Як стало відомо OBOZREVATEL від власних джерел, глава держави доручив керівнику фракції “Слуги народу” Давиду Арахамія доступно пояснити колишньому колезі, що його присутність там недоречна.

За словами співрозмовника, останній же під час дзвінка Іванісову висловився в досить грубій формі.

Національний молитовний сніданок – щорічний захід, організований протестантськими громадами США, на якому обов’язково присутній американський президент.

Нагадаємо, у Верховній Раді розгорівся гучний скандал, коли спливла інформація про те, що депутат з фракції “Слуга народу” Роман Іванісов відбував покарання за зґвалтування неповнолітньої.

Іванісов категорично заперечував ці факти, називаючи їх наклепом. Однак незабаром ЗМІ опублікували вирок суду, який визнав Іванісова винним в груповому згвалтуванні.

Фракція “Слуга народу” виключила скандального нардепа зі своїх лав. У той же час спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що для позбавлення насильника депутатського мандата немає юридичних підстав.

На засіданні Верховної Ради 14 січня “слуги народу” зустріли Іванісова дружніми обіймами.