Народний депутат від фракції “Слуга народу” Микола Галушко заявив, що виходить з партії.

У своєму відеозверненні, адресованому президенту України Володимиру Зеленському, яке нардеп опублікував на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук в суботу ввечері, Галушко заявив, що всі місця в списку “Слуги народу” в його окрузі продані, а заяви про боротьбу з корупціонерами і старими елітами залишилися тільки словами.

“Володимире Олександровичу (Зеленський – ред), в 2019 році я разом з вами йшов на вибори. Після обрання вас президентом я йшов разом з вами на вибори до Верховної Ради. Весь цей шлях пройшла зі мною команда однодумців, яка працювала за ідею, за зміну ставлення влади до людей. Минуло два роки, але, на жаль, нічого не змінилося “, – сказав нардеп.

Він додав, що при недавньому скоєнні розподілі на райони, “виключно з політичним підходом, кулуарна політична гра керівництва” Слуги народу “ледь не знищила мій рідний Броварський район”.

“А зараз на місцевих виборах всі місця в списках від партії” Слуга народу “були продані. І заклик йти на вибори боротися з корупціонерами і старими елітами, на жаль, просто слова. Для цього достатньо відкрити список кандидатів від партії” Слуга народу “в моєму окрузі. В таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не буде. Тому я, Галушко Микола Леонідович, офіційно заявляю про вихід з партії “Слуга народу”, – підкреслив він.

І це схоже ще не все. За даними джерел тг-каналу “Резидент” зараз близько десяти народних депутатів з Слуги народу хочуть покинути партію. Привід для цього будуть використовувати будь-який, щоб дискредитувати керівництво партії і особисто Президента. Мажоритарники усвідомили, що Раду Зеленський розпустити не може, а значить можна вести свою політичну гру.

Ходять чутки, що Зеленський розлючений і просто в шоці від поведінки депутатів, які потрапили в Раду лише завдяки йому і виїхали на його рейтингу,  а зараз коже веде свою гру.