Останнім часом “слуги” все частіше опиняються в епіцентрі скандалів і це напередодні виборів. Чого тільки варті заяви депутатів щодо конфлікту між Азербайджаном і Вірменією.

Тг-канал “Резидент” пише, в чому причина таких зашкварів.

“Наше джерело в ОП розповів чому виходять скандальні ситуації із заявами народних депутатів, які потім доводиться особисто коментувати Президенту.

Усередині партії Слуга Народу вже 7 груп впливу, а деякі нардепи висловлюють власну позицію якщо немає драфтів / темників на конкретну тему від Офісу Президента. Комунікація всередині системи влади залишається на дуже низькому рівні, ось чому народні депутати потрапляють в скандали, які необхідно лікувати особисто Президенту.

Володимир Зеленський негативно поставився до заяви народного депутата від “Слуги народу” Людмили Марченко про готовність України надати військову допомогу Азербайджану. Глава держави сказав, що Україна закликає Вірменію і Азербайджан до деескалації ситуації в Нагірному Карабасі. Про надання військової допомоги з боку України будь-якій зі сторін конфлікту не може бути й мови.

“У нас зрозуміла і, я вважаю, зважена і правильна позиція як держави: ми закликаємо до діалогу між Азербайджаном і Вірменією і деескалації цього конфлікту” -заявив Зеленський.

Раніше, депутат з підтримуючої президента Володимира Зеленського партії «Слуга народу» Людмила Марченко заявила, що Україна «не пройде повз» надання військової допомоги Азербайджану, якщо виникне необхідність.

«Наскільки я знаю, ми вже надаємо допомогу і в правовому полі, і в ресурсному поле, йдеться і про гуманітарну допомогу. Сьогодні розглядається питання складання списку, що саме потрібно. Україна готова сьогодні на різних майданчиках підтримувати Азербайджан. Це і військова підтримка, і гуманітарна всім тим, що потрібно буде в майбутньому. Це військова ситуація », – сказала Марченко.

На питання, чи готова Україна надати військову підтримку, Марченко відповіла ствердно.

«Я впевнена, що якщо питання постане так гостро, то Україна не пройде повз», – сказала вона.