Коболєв пролобіював чергову схему як пограбувати українців на рівному місці. Про це пише тг-канал “Сплетница”.

“Нацкомісія з тарифів затвердила підвищення вартості доставки газу споживачам з 1 січня на 80%. Ніякими коливаннями на ринку газу або оновленням трубопроводів цей тарифний терор пояснити не можна”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, починаючи з 1 січня 2021 року на території України перерахують абонплату на газ. Це стосуватиметься абсолютно всіх споживачів блакитного палива.

Зараз у платіжках враховується споживання газу за період з 1.10.2018 р. до 30.09.2019 р. А вже з 1 січня у розрахунки увійдуть ті цифри, які означатимуть споживання с 1.10.2019 р. до кінця вересня 2020 року.

Але, абонплата збільшиться не у всіх споживачів. Ті, хто економив, побачать зменшені цифри. Натомість декілька облгазів разом із перерахунком передивляться й тарифи, тож навіть економні хазяї побачать збільшення загальних цифр у своїх платіжках.

Зараз кожен споживач може самостійно обрати собі постачальника газу, а кожен платіж за газ має дві складові — безпосередньо за газ та за його доставку до споживача.

Раніше, глава “Нафтогаз України” Андрій Коболєв заявив, що проти керівництва компанії порушено кримінальну справу.

Звинувачення стосуються державної зради.

При цьому Коболєв заявив, що не знає, коли було відкрито кримінальну справу.

Глава “Нафтогазу” також не уточнив ким саме було порушено кримінальну справу.

А українці у Мережі давно пишуть, що Коболєва пора вигнати з посади глави Нафтогазу, поки він не добив компанію і багато хто уже не один раз звертався до президента Зеленського з таким проханням.