Є інсайд, що нова губернаторша Харківської області Айна Тимчук, яка починала свою кар’єру ще при Кучмі, вирішила згадати методи Партії Регіонів – викликає всіх обласних «слуг» на килим, по-перше щоб знали матір в обличчя, а по-друге, щоб розповісти їм хто повинен сидіти в кріслі голови облради.

Про це пише тг-канал “Інсайдер Юа”.

“При тому, що вибори кандидата на посаду голови обласної ради від СН відбулися два тижні тому на загальній партконференції, де всі обласні депутати і 12 нардепів підтримали главу фракції в облраді Єгорову-Луценко, Тимчук вирішила, що краще знає кого треба просувати. Ну як краще. Просто сама, будучи креатурою Авакова, слухняно виконує наказ його сина, який просуває на пост глави облради свого ставленика Артура Товмасяна, який з квітня працює на посаді голови адміністрації Харківського району.

Сам Товмасян має захоплююче минуле. Його судили за зловживання службовим становищем. Товмасян визнав свою провину і був звільнений від кримінальної відповідальності. Тепер же чиновник мріє зайняти місце в президії обласної ради і готовий для цього не просто йти в розріз з думкою партії, але і брати участь у беззаконні, яке очолює Тимчук.

До речі, постійним гостем в кабінеті нового керівника ХОДА став ніхто інший як начальник СБУ Харківської області Роман Дудин, який консультує Тимчук на предмет які важелі впливу на депутатів краще використовувати. Може нагадати новій главі ХОДА що чинення тиску на депутатів, залякування і погрози – кримінальний злочин. І якщо так буде продовжуватися, то вона може отримати недовіру від депутатів на першій же сесії і її термін буде найкоротшим губернаторським строком за всю історію “, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив головою Харківської обласної державної адміністрації Айну Тимчук.

Відповідний указ № 522/2020 Глава держави підписав 27 листопада.

Під час зустрічі в Офісі Президента Володимир Зеленський вручив Айні Тимчук службове посвідчення та побажав успіхів у роботі на посаді. Президент висловив сподівання, що регіон досягне нових ступенів розвитку.