Вчора, 8 вересня, в Сумах ветерани АТО і ООС під «опікою» охорони президента України і поліцейських, незважаючи на проливний дощ, чекали Володимира Зеленського біля театру імені Щепкіна, де він був з візитом.

Активісти хотіли поставити питання президенту за рок-музиканта і військового Андрія Антоненка, відомого також, як Riffmaster, якого затримала поліція. Без вагомих доказів Антоненко вже майже рік перебуває в СІЗО.

Спочатку охоронці Зеленського і поліцейські намагалися відтіснити ветеранів АТО, щоб ті не змогли підійти до Володимира Зеленського, який саме вийшов із театру і прямував до свого кортежу. Активістам довелося вигукувати своє звернення до президента, щоб той звернув на них увагу.

Так ветеран АТО і ООС Микола Коблик вигукнув: «Пане президенте, чого боїмося?».

Очевидно, це зачепило Зеленського, він зупинився і відповів, що він нічого не боїться, звернувшись до охорони, щоб та пропустила військового.

За словами Миколи Коблика, він разом зі своїми побратимами хотів лише дізнатися, коли сім’я зможе побачити Андрія Антоненка вдома, адже його безпідставно вже 8 місяців тримають за гратами?

На таке питання Зеленський відповів лаконічно, що подальшу долю Антоненка буде вирішувати суд, а сам він не збирається тиснути на слідство.