Народний депутат від фракції “Слуга народу” Євген Петруняк під час засідання парламенту переглядав інтимні фото.

Відповідне зображення оприлюднив у себе у Facebook парламентський фотограф Ян Доброносов.

Зображення, опубліковане фотографом, є скріншотами ефіру телеканала “Рада”. Під час виступу з місця одного з парламентаріїв камера зняла, до нього підійшов Петруняк із телефоном у руках – на екрані смартфона була гола жінка.

Напередодні журналіст Андрій Дзіндзя опублікував у своєму Facebook фотографію ноутбука однієї з депутаток фракції “Слуга народу”, імені якої він не назвав.

На знімку видно, що депутатка шукала в інтернеті фалоімітатор.

“Бл@дство в раді стало звичним явищем.
Після цих «слуг» доведеться повну дезинфекцію сесійної зали робити і освячувати по-новому виганяючи зелених бісів”, – коментує скандали у Раді колишній нардеп Ігор Мосійчук.

Подвійний сором відчуває нардеп від “Слуги народу” Євген Петруняк, який потрапив на відео у той момент, коли на засіданні Верховної Ради розглядав фото жінки з оголеними грудьми в своєму смартфоні. При цьому йому соромно зовсім не за себе, а за того, хто надіслав йому це фото і за журналістів.

Про це нардеп розповів “Страні”.

“Подвійний сором – відчуття у мене зараз. По-перше, мені соромно за товариша, який надіслав мені це фото. По-друге, іспанський сором. Мені соромно за журналіста, який змонтував цей кадр і виставив як перегляд мною еротичного фото. Я нічого не переглядав, це видно в відео. Якщо подивитися відеозапис цього моменту, то відразу видно, що я відкрив повідомлення товариша, побачив фото і відразу свайпнув вправо, вимкнув. Все, що сталося. Немає ніякої сенсації. Для чого робити з цього сенсацію і кому це вигідно, не можу коментувати. Це непорядно з боку журналіста “, – заявив Петруняк.

Нардепи від фракції “Слуга народу” не вперше опиняються в центрі секс-скандалів. Один із найгучніших трапився минулого року, коли видання “Букви” опублікувало фото кількох телефонних листувань, які нардеп Богдан Яременко вів у Верховній Раді. Імовірно, він домовлявся з повією про зустріч. В іншої дівчини він запитував, “скільки грошей їй потрібно на місяць”.