Глава президентської фракції «Слуга народу» у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що один з лідерів ОПЗЖ Юрій Бойко має «проукраїнську позицію практично з усіх питань».

Так, в інтерв’ю “Фокус”, відповідаючи на питання журналіста про те, чи просувають представники ОПЗЖ свої проросійські погляди під час спілкування, Арахамія заявив, що ні.

«Ви знаєте, ні. У Бойка взагалі дуже проукраїнська позиція практично з усіх питань », – вважає лідер «Слун народу» в ВР.

За його словами, крім Бойка, він найчастіше спілкується з Віктором Медведчуком, Михайлом Папієвим, Сергієм Льовочкіним.

При цьому подробиці про їх проукраїнську позицію він не розкрив.

«У багатьох активи тут, хочуть працювати і інвестувати в Україну», – додав Арахамія.

Також Давид Арахамія заявив, що кожен день намагається обідати з депутатами інших фракцій для того, щоб перед голосуванням можна було швидко підбігти і попросити десять голосів.

“Намагаюся щодня, коли це не пленарний тиждень, обідати з депутатами інших фракцій. Для того щоб краще розуміти, як вони мислять, які у них прагнення, пріоритети, щоб усвідомлювати, які у них внутрішні течії, хто у них неформальні лідери. Відносини з усіма цими людьми потрібні для того, щоб перед голосуванням можна було швидко підбігти і попросити десять голосів, іноді навіть нічого не пояснюючи “, – сказав він.

За словами депутата, це свого роду бартер, так як натомість “Слуга народу” може пообіцяти їм наступного разу дати голоси за важливі для них правки або законопроекти.

“Ми відразу вивчаємо їх умови, якщо вони не критичні, можемо підтримати. Тобто відбувається бартер”, – зазначив Арахамія.