На церемонію прощання з Сергієм Нижнім, відомим українським адвокатом прийшло вище керівництво держави.

Як повідомляє видання “Гордон”, жалобну церемонію відвідали Зеленський, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков, глава Офісу президента України Андрій Єрмак, помічник президента Сергій Шефір, представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук, міністр захисту навколишнього середовища і природних ресурсів Роман Абрамовський, міністр інфраструктури Владислав Криклій, більше 70 народних депутатів, адвокати, юристи. Пізніше на кладовище приїхав міністр агрополітики Роман Лещенко.

На церемонії були присутні секретар РНБО Олексій Данилов, голова СБУ Іван Баканов, головний прокурор України Ірина Венедиктова, заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

На прощання з Нижнім прийшли відомі журналісти – засновник видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон, головний редактор “Дзеркала тижня” Юлія Мостова.

Церемонію відвідав також колишній президент Грузії, екс-губернатор Одеської області, голова Виконавчого комітету реформ України Михайло Саакашвілі. З Вашингтону прилетів екс-прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Нагадаємо, що церемонія прощання з Нижнім проходила в залі для прощань медичного центру “Феофанія” з 12:30 до 14:00.

Відзначимо, що про смерть 40-річного юриста в результаті важкої хвороби стало відомо в ніч на 15 січня. У нього залишилися дружина і троє дітей.

Сергій Нижній був співкеруючим партнером юридичної компанії HillMont Partners. Також він входив до найближчого оточення нинішнього глави держави. Зокрема, консультував студію “Квартал 95” і був одним із спонсорів президентської кампанії Зеленського.