Стали відомі подробиці важливої зустрічі президента Володимира Зеленського з директором Світового банку Девідом Мелпасом

Про це глава Світового банку написав в особистій колонці для видання Financial Times.

Відзначається, що зустріч пройшла успішно і Україна – серйозний фінансовий друг “готовий допомагати”.

Так, президент Володимир Зеленський на зустрічі з Девідом Мелпасом заявив про плани провести земельну реформу, завершити анбандлінг “Нафтогазу”, демонополізувати економіку та державні підприємства, а також пообіцяв поважати незалежність НБУ.

За підсумками зустрічі, після якої Девід Мелпас залишився задоволений, директор Світового банку перерахував основні кроки, необхідні для прискорення економічного зростання України.

“Критично важливим першим кроком є залучення великих інвестицій. Для цього Україні потрібно дозволити ринкову конкуренцію, ліквідувати монополії і зміцнити верховенство права. Державні підприємства присутні майже в 30 секторах економіки і займають значну частку більш ніж на половині ринків, де вони працюють”, – стверджує фінансовий експерт.

“На нашій зустрічі президент Зеленський підтвердив кілька ключових точок зростання, на які я буду посилатися в своїх зустрічах в G7… Серйозний мандат довіри народу відкриває владі шлях до швидких змін. Світовий банк сповнений рішучості надати підтримку в цій складній подорожі до більш вільної і Сильної України”, – підсумував директор Світового банку в своїй особистій колонці для Financial Times.