Завтра Президент України Володимир Зеленський здійснить офіційний візит до Молдови.

У п’ятницю, 27 серпня, Президент України на запрошення Глави Молдавської держави Майї Санду візьме участь в урочистостях в Кишеневі, організованих з нагоди тридцятиріччя незалежності Республіки Молдови. Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Офісу Президента.

Зазначається, що Президент в рамках візиту проведе двосторонні переговори з Санду і візьме участь в багатосторонній зустрічі глав іноземних делегацій.

27 серпня в Кишиневі перебуватимуть Президент України Володимир Зеленський і Президент Румунії Клаус Вернер Йоханніс. Згідно з інформацією, Президент Республіки Польща Анджей Дуда вирушить до Республіки Молдова 26 серпня. Глави трьох держав разом з Президентом Молдови Майєю Санду візьмуть участь в урочистостях, організованих на площі Великих національних зборів. Після цього відбудеться низка двустороонніх зустрічей.

Відомо, що раніше в уряді Молдови обговорили майбутній візит прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль в Кишинів 27-28 серпня з нагоди 30-річчя проголошення незалежності Республіки Молдова. Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль відвідає Кишинів з робочим візитом та зустрінеться з новопризначеною прем’єркою Наталією Гаврилицею.

«Прем’єр-міністр України висловив сподівання на плідну особисту зустріч у Кишиневі під час робочого візиту з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності Молдови.Зокрема, в частині, що стосується рішення про відновлення роботи Спільної міжурядової комісії з питань економічного співробітництва, а також інших двосторонніх робочих органів та форматів, включаючи Дністровську комісію», – йдеться у повідомленні, – про це повідомляє «Урядовий портал» за підсумками телефонної розмови Шмигаля та Гаврилиці.