Президент України Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку на Донбас.

Глава держави відвідає передові позиції, де останнім часом систематично порушується режим всеосяжного та сталого припинення вогню і де внаслідок ворожих обстрілів загинули та були поранені українські захисники. Володимир Зеленський їде на Донбас як Верховний Головнокомандувач, щоб поспілкуватися з військовими та підтримати бойовий дух захисників.

Президент зустрінеться з українськими військовими, які несуть службу на передовій.

Попри чергове загострення на Донбасі українська сторона має намір зробити все можливе для досягнення миру. Україна потребує миру.Про це у Twitter написав президент Володимир Зеленський.

“Як Верховний Головнокомандувач я хочу бути з нашими солдатами у важкі часи на Донбасі. Їдемо на місця загострення. Вічна пам’ять 23-річному солдату, якого застрелили минулої ночі. Україна потребує миру і зробить все для цього”, – написав президент.

Нагадаємо, Денис Юшко з Миколаївської області загинув в результаті смертельного поранення в голову 8 квітня.

Він служив в 36 окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського. 31 травня йому повинно було виповнитися 23 роки.

Життя воїна обірвалося під час обстрілу російських окупантів. З початку доби 8 квітня вони відкривали вогонь з артилерійської установки 122-го калібру, мінометів 82-го калібру і стрілецької зброї біля населених пунктів Піски і Водяне.