Зеленський заборонить вивезення продовольства з країни. Про це повідомляє телеграм-канал “Легітимний”

Наше джерело повідомляє, що Зеленський найближчим часом заборонить вивезення продовольства з країни. На закритих переговорах з фінансовими групами він уже погрожував таким радикальним рішенням.
Фінансові групи продовжують “тиснути” на президента, щоб він цього не робив. Переконують, що продуктів вистачить і обіцяють знизити ціни, але відверто брешуть і тягнуть час, щоб встигнути вивезти якомога більше з країни.Нагадаємо, президент Зеленський записав чергове звернення до українців. Основні акценти:

1. Забезпечення країни необхідним в рамках боротьби з коронавірусів. До Києва прибув новий вантаж з Китаю для боротьби з коронавірусом – кілька десятків тисяч респіраторів, стільки ж костюмів захисту, 300 тис. Експрес-тестів, а також 40 тис. пар захисних окулярів. Крім цього, окремою доставкою в Україну вже прибули 100 тис. ПЛР-тестів.

2. Фінансова підтримка малозабезпечених верств населення. Президент розповів про результати сьогоднішнього засідання уряду і, зокрема, зупинився на його соціальні ініціативи. Детально про їхню суть ми сьогодні вже писали.