Народний депутат від “Слуги народу” Гео Лерос заявляє, що Агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів на нього “нацькував” президент Володимир Зеленський.

Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив нардеп Гео Лерос.

“Зеленський збожеволів! Нацькував на мене навіть Агенство з розшуку майна і активів, яке має повернути вкрадене майно Януковича. Потрібно ще на мене нацькувати національне космічне агентство!” – підкреслив нардеп.

Лерос нагадав, що раніше в Раді “двічі збив постанову про призначення в комісію по відбору керівника АРМА покемонів Єрмака”.

“До того ж, викрив схему як смотрящий Зеленського по Києву вкрав з АРМА майно Клименко, оприлюднив понятійне угоду, де покроково розписано як арештоване майно втікача міністра Клименко мало перейти в руки Комарницького. І спойлер, все було реалізовано згідно з узгодженим графіком. Я змусив внести в ЕРДР відомості про цей злочин, але вони не будуть розслідувати справу проти людей Зеленського. Президент дав команду рити на мене де завгодно і що завгодно. Олег Татаров йому обіцяв виконати “в кращому вигляді”, але дії цих клоунів викликають лише сміх “, – зазначив нардеп.

Зеленский натравил на меня АРМА, нужно еще натравить Госкосмос, - Лерос 01

“Ви пам’ятаєте про справу” вертолітних податківців “- керівників фіскалів, які під керівництвом Олександра Клименка (міністра доходів і зборів часів Януковича) створили систему розкрадання бюджету через сумнозвісні” податкові майданчика “, тоді збитки нарахували 104 млрд грн. Однією з таких компаній була ТОВ “Компанія з управління активами” Ексельсіор “, майно якого було заарештовано з метою забезпечення спеціальної конфіскації майна”, – розповів нардеп.

За даними Лерос, серед арештованого майна ТОВ “КУА” Ексельсіор “є 5 земельних ділянок в елітному передмісті Києва, селищі Козин, нежитловий будинок площею 760 кв.м і об’єкт незавершеного будівництва за цією ж адресою, яке було передано в управління цього Нацагентства.

“Я опублікував наявні в моєму розпорядженні документи, які однозначно свідчать про вчинення злочину Чепіжко Оксаною Вікторівною, яка діяла в інтересах ТОВ” КУА “Ексельсіор” та Комарницьким Денисом Сергійовичем. … Незважаючи на спроби прокурорів Генеральної прокуратури України повторно накласти арешт на майно ТОВ “КУА” Ексельсіор “(справа 757/58473/19-К), будь-які рішення про арешт об’єктів нерухомості саме в смт. Козин відразу ж скасовувалося іншими суддями (справа 757/61109/19-К), що однозначно свідчить про вплив Комарницького і Чепіжко на прийняття рішення суддями “, – підкреслив Лерос.

Зеленский натравил на меня АРМА, нужно еще натравить Госкосмос, - Лерос 02

“Комарницький і Чепіжко діючи виключно в інтересах злочинної організації на чолі з екс-міністром доходів і зборів України вчинили дії, спрямовані на умисне виведення майна з-під арешту, щоб уникнути його можливої ​​спеціальної конфіскації за рішенням суду. Володимир Олександрович, раджу не рити яму, ви самі в неї впадете “, – підсумував нардеп.