Президент України Володимир Зеленський ветував проект нового Виборчого кодексу, який був прийнятий ще при Порошенко

Про це повідомляється в Telegram-каналі Klymenko Times.

«Його прийняла попередня Рада 11 липня на своєму останньому подиху, з просто колосальними порушеннями регламенту з боку Парубія (16 голосувань підряд, «до переможного», так сказати). В результаті документ з працею підтримало 230 нардепів»,- йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що документ збереже рятівну для місцевих «князьків» мажоритарку.«Зеленський ветував цей Виборчий кодекс, додавши свої пропозиції до законопроекту. І відправив його назад у Раду. Суть пропозицій поки невідома, але вже зрозуміло, що охарактеризувати їх можна буде одним словом – «радикальні», – підкреслюється в повідомленні.

Як повідомлялося раніше, слідчі ДБР почали перші допити у справі про можливої державної зради екс-президента Петра Порошенка. Про це повідомляє координатор групи адвокатів моряків Микола Полозов в Facebook.

“В ці дні в Києві слідчі ДБР почали допитувати нещодавно звільнених українських військових моряків у справі про “Керченській інцидент”, порушеній за заявою колишнього заступника глави адміністрації президента Януковича. Портнова В”, — зазначив він.

Уточнюється, що Портнов звернувся до ДБР ще 21 травня, з-за чого було відкрито кримінальну виробництво.