На чиновників Львівської міськради відкрили кримінальну справу через земельну махінацію
Прокуратура області виявила зловживання службовців Львівської міської ради при розпорядженні землями комунальної власності та використання підроблених документів.

Про це 20 березня інформує прес-служба прокуратури Львівської області, – Корупція Інфо.

Розпочато досудове розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.364 КК України, за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Львівської міської ради, що завдало тяжких наслідків.

Як повідомляється, Львівська міська рада у лютому 2016 року протиправно виключила з переліку земель, призначених для продажу на аукціонах, земельну ділянку на вул. Богдана-Ігоря Антонича, вартістю понад 5,1 млн грн, та надала у постійне користування ЛКП «Львівавтодор» для здійснення роздрібної торгівлі спільно з ТОВ «Сихівська народна торгівля». У подальшому, ухвалою Львівської міської ради ЛКП «Львівавтодор» звільнено від сплати земельного податку за користування вищевказаною земельною ділянкою.

Популярне: Правосуддя "по своєму": чоловік вбив винуватця ДТПТаким чином, зазначена земельна ділянка не лише перейшла в користування ТОВ «Сихівська народна торгівля» безоплатно, поза конкурсом, але й це дозволило товариству не сплачувати будь-яких платежів до бюджету (орендна плата чи земельний податок) за користування земельною ділянкою площею 0,5928 га.

Продовжуючи свої злочинні дії вже у січні 2017 року посадовці ТОВ «Сихівська народна торгівля» на підставі підроблених документів зареєстрували право власності на об’єкти нерухомості, загальною площею понад 1700 м2, які ніби-то були збудовані у 2011 році.

У прокуратурі також зазначили, що на вказаній земельній ділянці заборонено будь-яке капітальне будівництво, дозволено лише розміщення торгових павільйонів без можливості оформлення права власності.

Відтак за вказаними фактами прокуратурою області розпочато досудове розслідування, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч.1, 4 ст.358 КК України (підроблення та використання завідомо підроблених офіційних документів).

На даний час прокуратурою Львівської області вирішується питання про вжиття заходів представницького характеру, спрямованих на поновлення порушених інтересів територіальної громади Львова. ‡агрузка...