Поліція Умані спростовує інформацію про зґвалтування хасидами неповнолітньої. Новину напередодні розповсюдив місцевий сайт.

Про це повідомляє прес-служба поліції Черкаської області.

Мовляв, група паломників напідпидку, запросила 15-річну дівчину долучитись до їх компанії. Вона приєдналася до святкування, а згодом чоловіки її згвалтували. В поліції ж кажуть, що жодних повідомлень про скоєне до поліції не надходило. 

9-10 вересня до поліції Умані взагалі не надходило жодного повідомлення про будь-яке зґвалтування. Тобто ця інформація надумана, немає ніякого підтвердження. Дрібні правопорушення є, на них була відповідна реакція, але загалом святкування пройшло спокійно, – зазначив речник поліції Черкащини Дмитро Грищенко.

Популярне: Одружуватися в Україні можна буде лише за однієї умови: в Раді прийняли новий законНагадаємо, що раніше повідомлялося про те, що Умань у розпалі святкування іудейського Нового року. Цьогоріч Рош Гашана відзначатимуть з 9 до 11 вересня. До міста вже прибули 25 тисяч паломників. І як тільки зайде сонце, вони мають розпочати святкування.

Євреї зустрічають 5779-й Новий рік. В Умань святкувати приїхало майже 30 тисяч паломників. Опівдні відбулась молитва. Хасиди просили про мир та добробут на усій планеті. У цей час євреям потрібно проаналізувати свої вчинки за попередній рік і підготуватися до початку нового року.

Традиційно, весь мікрорайон перетворився на суцільну пішохідну зону, яка вщент заповнена людьми. Хасиди масово скуповують сувенірну продукцію, свеніри з дерева та хутра, книги, предмети одягу, золоті прикраси, іграшки, напої. Окрім цього вони беруть участь у різноманітних конкурсах, танцюють, співають.