В ході допиту обвинувачений спочатку говорив, що сховав тіло в торфовищах за селом. Але під час обстеження місць слідчі за допомогою георадара отримали правдиві дані, де поховано тіло.

У Красноярському краї (Росія) заарештували 35-річного місцевого мешканця за вчинене 9 років тому згвалтування і вбивство рідної сестри. Про це повідомляє Слідчий комітет РФ. В ході слідства у справі про зникнення 14-річної мешканки Березівки правоохоронці отримали докази причетності до злочину 35-річного брата дівчинки.

За попередньою інформацією, в червні 2010 року дівчина розпивала спиртні напої поруч з будинком свого 25-річного брата. Пізніше обидва зайшли в будинок, де чоловік спочатку згвалтував, а потім перемотав скотчем її тіло. Незабаром зловмисник викопав яму глибиною близько 2 метрів і сховав тіло. Через деякий час він залив яму бетоном. В ході допиту обвинувачений спочатку говорив, що сховав тіло в торфовищах за селом. Але під час обстеження місць слідчі за допомогою георадара отримали правдиві дані, де поховано тіло. Останки дівчини виявили під час розкопок. Зараз обвинуваченого затриманий. Слідство триває.