Українські воїни отримали 420 одиниць новітнього озброєння, серед якого танки, БТР і артилерійські установки.

"Днями передано військовим на Хмельниччині понад 420 одиниць озброєння та техніки. Працівники оборонної галузі дали українським воїнам у руки і щит, і меч. Дали смертоносну для ворога зброю, якою, запевняю, у разі потреби українська армія вміло скористається" – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що ситуація на фронті після очевидного загострення в середині березня знову поступово заспокоюється. Так, прес-центр Об'єднаних сил в попередньому ранковому звіті за 23 березня зафіксував «тільки» три обстріли українських позицій на Донбасі.

Формування ДНР вели вогонь з великокаліберних кулеметів по укріпленнях Збройних сил України біля Богданівки на СТАРОГНАТІВСЬКОМУ плацдармі (між Донецьком і Маріуполем), а зі стрілецької зброї у сусідньому Степовому (на південь від Донецька).

ЛНР ж з 73-міліметрової гармати бойової машини піхоти (БМП-1) і станкового протитанкового гранатомета обстріляла захисників Золотого-4 (західна Бахмутка).

В перші години станом на 24-25 березня ПЦОС бойових дій не зафіксував.

Хоча місцеві жителі про один інцидент повідомили:

"Донецьк. 5.54. Київський проспект (Вільнюс). Одиночний потужно з півночі … Вечірній треш по ходу перейшов в ранковий ».

Але продовження не було. До 11 годин тривожних повідомлень в соцмережах не було.

У свою чергу, місія ОБСЄ розповіла, що її безпілотники зафіксували 22 «Гради» біля Кришталевого (ЛНР), 2 танкт біля Степанівки (ЛНР), 7 «Градів» біля Садового (ЛНР), 2 «Градр» і гарматр біля Ольховки (ДНР ). Дані населені пункти розташовані в ближньому тилу окупантів.

Варто зазначити, що нещодавно Збройні сили України провели військові навчання з тактичним ракетним комплексом "Точка У" з дальністю ураження цілі в 120 кілометрів. 

Як зазначається, проведені тренування в одному з ракетних підрозділів ЗСУ, що входить до складу ООС, підтвердили професіоналізм українських ракетників.

"Вони здатні швидко вийти в зазначений район, розвернутися в бойову готовність і виконати пуск ракет по цілях. Поки – умовним, але в разі необхідності – ракети летітимуть у реальні цілі, адже Об'єднані сили прикриті надійним ракетним щитом", – йдеться в повідомленні.