У мережі з'явилося відео живого коридору, який організували правоохоронці для безпеки ромів, які проживають в селі Лощинівка Одеської області, передає Корупція Інфо.

Як відомо, раніше населений пункт потрясло жорстоке вбивство дев'ятирічної дівчинки. В жахливому злочині підозрюється місцевий циган. Через це сільські жителі вирушили громити будинки ромів, вимагаючи видворити їх з села. Щоб заспокоїти народні хвилювання в район направили додаткові сили поліції.
Пізніше стало відомо, що місцева громада і роми домовилися, що останні вранці 29 серпня покинуть населений пункт, проте в поліції повідомляють, що ромське населення поки не буде вивозити свої речі з села Лощинівка.

Нагадаємо також, що глава Коаліції ромських неурядових організацій України "Стратегія 2020" Володимир Кондур звернувся до міністра внутрішніх справ Арсену Авакову і уповноваженому Верховної Ради України Валерії Лутковській у зв'язку з інцидентом в селі Лощинівка Одеської області, який нещодавно трапився 27 серпня.

У його зверненні він просить взяти на Парламентський контроль захист прав і свобод ромів в селі Лощинівка, а також відкрити кримінальне провадження на голову сільради і провести службове розслідування щодо поліцейських.