біженці

Мігранти в таборі Реске містяться в умовах антисанітарії, їм не вистачає місця, їжі та меддопомоги.

Human Rights Watch закликала Угорщину вжити термінових заходів щодо поліпшення умов утримання нелегальних мігрантів з Близького Сходу, котрі перебувають у таборі Реске поблизу сербського кордону. Про це йдеться в заяві організації від 11 вересня, повідомляє Корупція Інфо.

В організації забили тривогу після оприлюднення відео роздачі біженцям їжі, на якому видно, як охоронці кидають її в голодний натовп.

Люди продовжують залишатися в таборі, оскільки їх затримує угорська поліція, перешкоджаючи подальшому пересуванню Євросоюзом.

"У Реске людей утримують в умовах антисанітарії. Їм не вистачає місця, їжі та медичної допомоги", – заявив представник організації Пітер Баукерт.

Він також додав, що угорська влада зобов'язана утримувати мігрантів в гуманних умовах і стежити за тим, чи всі їхні права дотримані.

Від початку 2015 року на територію Євросоюзу прибули кількасот тисяч мігрантів, щодня їхні ряди поповнюються тисячами новоприбулих. Єврокомісія заявила, що нинішня міграційна криза у світі є найбільшою із часів Другої світової війни.