У виправних закладах та в'язницях Росії нерідко трапляються трагічні випадки. Днями жертвою страшних тортур у місцях позбавлення волі став і 20-річний українець. Про це повідомляють російські ЗМІ, – передає Корупція Інфо

Популярне: Слова, які торкнулися кожного!!! Ви вже чули привітання Порошенка і Гройсмана?

 

Уродженець Луганщини Стас Труняков нещодавно повісився просто у камері. Його родичі запевняють: у хлопця вимагали гроші відомі кримінальні авторитети, серед яких був із злодій в законі з клану Діда Хасана. Керував усім, на їх думку, безпосередньо керівник колонії Гейс Гулієв.


Стас потрапив до колонії після того, як його упіймали із партією наркотиків. Тут його почали обзивати, знущатися і одразу змусили "платити данину". Бандити дісталися й до його родини, вимагали 50 тисяч рублів, а тим не лишалося нічого, як зібрати гроші.

Проте, це не допомогло – Трунякову почали погрожувати зґвалтуванням, примушували виконувати брудну роботу, а потім знову нагадали про побори. Мати ув'язненого була змушена навіть взяти кредит у банку під заставу будинку.Цими коштами зловмисники відкупилися від комісії, що повинна була перевірити ремонт у виправному закладі – знову ж таки, ініціатива належала начальнику колонії. Не дивно, адже ходять чутки, що він був у змові із кримінальними авторитетами

Обласна прокуратура вже відкрила кримінальне провадження за фактом суїциду, а про загибель українця повідомили у посольство.

Проте, не виключено, що подібні випадки будуть повторюватися, адже зі слів очевидців подібне у колонії траплялося не раз. Два роки тому двох ув'язнених тут жорстоко катували, але перевірка не дала жодних результатів і винуватці досі на волі.

Як повідомляв, харків'янин намагався покінчити із життям, зістрибнувши із восьмого поверху.